Dlaczego warto kupić AQUAJET

14.06.2018

Jakie są zalety stacjonarnego irygatora AQUAJET?

  1. Irygator jest przeznaczony dla całej rodziny. W komplecie oferowany jest zestaw 4 końcówek, z których każda jest oznaczona innym kolorem do wyboru dla każdego członka rodziny.
  2. Nasz stacjonarny irygator zasilany jest z gniazdka, więc nigdy nie rozładuje ci się bateria przy czyszczeniu zębów.
  3. Nasz irygator jest mocniejszy od większości przenośnych urządzeń do irygacji. Zatem strumień wody jest silniejszy i skutecznie usuwa resztki jedzenia pomiędzy zębami w niedostępnych miejscach.
  4. Nasz irygator posiada duży pojemnik na wodę. Nie musisz naapełniać go kilka razy, jeden pełny zbiornik wystarczy do kompletnego wyczyszczenia zębów.
  5. Nasz irygator służy długo. Jeżeli przeczytasz opinię na temat naszych irygatorów na stronie Amazon upewnisz się, że zakup irygatora AQUAJET – jest to długoterminowa inwestycja twoich środków.

Jedyne, co może ci się nie spodobać, to chałas przy pracy irygatora. Oczywiście, gdyby w irygatorze był używany silnik o mniejszej mocy, hałasu byłoby mniej. Ale w tej sytuacji zmniejszyła by się moc strumienia, i, w konsekwencji, wydajność naszego urządzenia. W ten sposób, hałaśliwość irygatora AQUAJET jest uzasadniona, bowiem naszym celem jest dbanie o swoje zdrowie!


Powrót do listy artykułów