W dniach 7-9.04.2022 odbyła się 28 edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT

24.05.2022
W dniach 7-9.04.2022 odbyła się 28 edycja Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT, na których Firma Little Doctor Europe Sp. z o.o. miała okazję zaprezentować Irygatory Stomatologiczne marki AQUAJET wraz z dedykowanymi dla nich akcesoriami.

Targi KRAKDENT to międzynarodowa wystawa produktów i usług z zakresu stomatologii połączona z programem naukowym skierowanym do stomatologów, techników dentystycznych oraz higienistek i asystentek.

Wszyscy Goście, którzy mieli okazję odwiedzić nasze stoisko mieli możliwość poznania dokładnej specyfikacji urządzeń oraz ich przetestowania. Mogli również odbyć szkolenie z obsługi irygatora oraz dowiedzieć się o zaletach podczas jego korzystania.

Globalny aspekt wystawy przyczynił się do wielu interesujących rozmów z ekspertami z zakresu ortodoncji, periodontologii i stomatologii ogólnej. Nasze irygatory otrzymały wiele dobrych recenzji na temat silnego i skutecznego strumienia wody oraz wygody podczas przeprowadzania irygacji.

Wielu ekspertów zwróciło uwagę na irygatory dla dzieci. Szczególnie spodobał im się wyjątkowy kolorowy design i idea promowania wśród najmłodszych zdrowego nawyku dbania o higienę jamy ustnej.

To były bardzo owocne, pełne ciekawych i inspirujących rozmów trzy dni. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować Gościom naszego stoiska, za ich zainteresowanie naszymi produktami, a także ciepłe słowa i zaufanie, jakim obdarzają Państwo naszą firmę.

Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji Targów Stomatologicznych KRAKDENT !