Little Doctor International (S) Pte. Ltd na międzynarodowej wystawie DENTAMED 2018, Wrocław Polska

19.11.2018
Little Doctor International (S) Pte. Ltd na międzynarodowej wystawie DENTAMED 2018, Wrocław Polska

W dniach 16-17 listopada 2018 roku firma Little Doctor International zaprezentowała swoją markę AQUAJET na 17. międzynarodowych targach stomatologicznych DENTAMED, które odbyły się we Wrocławiu. Wystawa poświęcona była firmom dentystycznym i opiece stomatologicznej.

Goście naszego stanowiska mieli możliwość przetestowania urządzenia oraz obejrzenia animacji właściwego sposobu użytkowania irygatora. Mogli również sprawdzić, jak silne jest ciśnienie wody. Nasi obecni i przyszli partnerzy otrzymali od nas porcelanowe zęby, katalogi oraz inne prezenty z logo AQUAJET, przygotowane specjalnie dla gości wystawy.

Globalny aspekt wystawy przyczynił się do wielu interesujących rozmów z ekspertami z zakresu ortodoncji, periodontologii i stomatologii ogólnej. Nasze irygatory otrzymały wiele dobrych recenzji na temat silnego i skutecznego strumienia wody i wygody z korzystania z końcówki ortodontycznej. Wielu ekspertów zwróciło uwagę na irygatory dla dzieci. Szczególnie spodobał im się wyjątkowy kolorowy design i idea promowania wśród najmłodszych zdrowego nawyku dbania o higienę jamy ustnej.

Możesz dowiedzieć się więcej o samej wystawie i innych uczestnikach na oficjalnej stronie DENTAMED.

Dziękujemy wszystkim zwiedzającym za zainteresowanie, wiele ciepłych słów i za zaufanie. Będzie nam miło gościć was podczas następnej wystawy.