Irygatory marki AQUAJET na targach DENTAL FAIR w Pradze

30.09.2019
Irygatory marki AQUAJET na targach DENTAL FAIR w Pradze

W dniach 27-28 września marka AQUAJET wzięła udział w wystawie stomatologicznej DENTAL FAIR, która odbyły się w zabytkowym pałacu industrialnym INCHEBA EXPO PRAHA.

Podczas wystawy DENTAL FAIR międzynarodowi producenci i dystrybutorzy mogli zaprezentować specjalistom z dziedziny stomatologii szerokie spektrum przyrządów i wyposażenia do gabinetów stomatologicznych, laboratoriów i ambulatoriów. W tym roku po raz pierwszy jednocześnie z targami odbył się Kongres Stomatologiczny DENTAL SUMMIT, na którym odwiedzający mogli wziąć udział w wykładach specjalistów z dziedziny ortodoncji, endodoncji i chirurgii oraz dowiedzieć się o najnowszych metodach i technikach leczenia w stomatologii.

Na stoisku wystawienniczym AQUAJET lekarze i higieniści mogli skonsultować się z naszymi specjalistami oraz obejrzeć edukacyjne prezentacje o roli irygatorów w codziennej higienie jamy ustnej. Odwiedzający mieli także okazję osobiście sprawdzić wyjątkowość naszego irygatora przenośnego LD-A3, która to polega na użyciu systemu DAF. Dzięki temu irygator jednocześnie zachowuje właściwości stacjonarnych modeli oraz nieduży rozmiar i wygodny, ergonomiczny kształt.

Wystawa w Pradze pokazała duże zainteresowanie lekarzy z różnych państw produktami AQUAJET, za co serdecznie dziękujemy!