Irygatory marki AQUAJET na targach DENTA w Rumunii (05-07.12.2019)

10.12.2019

DENTA – Międzynarodowe Targi Stomatologii i Techniki Dentystycznej to największe tego typu wydarzenie w Rumunii, odbywające się cyklicznie co pół roku. Wydarzenie to stanowi idealną platformę do wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych w branży, wprowadzania produktów na nowe rynki oraz korzystania ze specjalnych, promocyjnych ofert, obowiązujących jedynie podczas wystawy.

Firma Little Doctor Europe Sp. z o.o. miała okazję zaprezentować tam produkty marki AQUAJET – stacjonarny irygator jamy ustnej LD-A8 i przenośny model LD-A3 wraz z akcesoriami.

Przedstawiciele marki AQUAJET chętnie oferowali Gościom stoiska nie tylko profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich modeli irygatorów, ale również możliwość sprawdzenia osobiście ich działania oraz obejrzenia edukacyjnych prezentacji. W podziękowaniu za zainteresowanie nasi przedstawiciele rozdali Odwiedzającym porcelanowe ząbki – pojemniki na szczoteczki.

W imieniu naszych przedstawicieli serdecznie dziękujemy Organizatorom za profesjonalną pomoc, a wszystkim Gościom za ciepłe i aktywne przyjęcie naszej marki na targach w Budapeszcie.