Debiut AQUAJET w Serbii – wystawa MEDIDENT, 10-12.09.2019

13.09.2019
Debiut AQUAJET w Serbii – wystawa MEDIDENT, 10-12.09.2019

W dniach 10-12 września marka AQUAJET miała okazję zaprezentować się jako wystawca podczas 44 edycji międzynarodowej wystawy medyczno-dentystycznej MEDIDENT w Belgradzie.

W tym roku targi MEDIDENT zjednoczyły w ścianach Centrum Wystawienniczego „Belgrade Fair” przedstawicieli firm aż z 16 państw, oferując Odwiedzającym bogatą i różnorodną ofertę produktów medycznych oraz wyposażenia do gabinetów lekarskich.

Na stoisku AQUAJET Zwiedzający mogli zobaczyć nie tylko popularne już modele irygatora LD-A8 w dwóch wersjach kolorystycznych (białej i żółtej – dziecięcej), ale również przenośny irygator LD-A3, którego unikalny system DAF pozwala na korzystanie z dołączonego zbiornika na wodę lub umieszczenia przewodu w innym pojemniku, np. kubku lub szklance – dzięki temu irygator zachowuje niewielkie wymiary i ergonomiczny kształt nie tracąc na komforcie użytkowania.

Ekipa AQUAJET zaoferowała Gościom stoiska nie tylko pomoc w doborze odpowiednich modeli irygatorów, ale również możliwość sprawdzenia osobiście ich działania oraz obejrzenia edukacyjnych prezentacji. W podziękowaniu za zainteresowanie nasi przedstawiciele rozdali Odwiedzającym porcelanowe ząbki – pojemniki na szczoteczki.

Debiut naszej firmy na serbskim rynku wystawienniczym spotkał się z niezwykle ciepłym i aktywnym przyjęciem, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Tymczasem – odliczamy dni do kolejnych europejskich targów – DENTA w Rumunii, na które serdecznie zapraszamy już w dniach 05-07 grudnia!