Baltic Days of Dentistry – AQUAJET na wystawie stomatologicznej w Wilnie, Litwa

18.10.2019
Baltic Days of Dentistry – AQUAJET na wystawie stomatologicznej w Wilnie, Litwa

Nadejście jesieni oznacza dla naszej firmy aktywny udział w medycznych i stomatologicznych wydarzeniach na arenie międzynarodowej – tym razem nasi reprezentanci odwiedzili Centrum Wystawiennicze „Litexpo” w Wilnie aby zaprezentować irygatory AQUAJET na największych litewskich targach.

Baltic Days of Dentistry corocznie łączy w jednym miejscu stomatologów, higienistów, techników dentystycznych i innych specjalistów razem z producentami i dystrybutorami sprzętu stomatologicznego, aby mogli wspólnie wymienić się doświadczeniami, dowiedzieć o najnowszych wynalazkach i wziąć udział w profesjonalnych prezentacjach i debatach.

Osoby odwiedzające stoisko AQUAJET mogły zapoznać się z cechami naszych irygatorów dzięki specjalnie przygotowanym na tą okazję filmikom edukacyjnym. Nasi Goście mieli także okazję porozmawiać ze specjalistami i osobiście sprawdzić siłę naporu strumienia wody, a także otrzymać podarunek – porcelanowy ząbek – pojemnik na szczoteczki do zębów z logo AQUAJET, przypominający o użytkowaniu irygatora w codziennej higienie jamy ust.

Podczas tego wydarzenia usłyszeliśmy dużo pozytywnych ocen na temat naszych irygatorów, za które w tym miejscu serdecznie dziękujemy!

Z dużą przyjemnością zapraszamy Państwa na nadchodzące wydarzenia z marką AQUAJET!