AQUAJET na targach FDI Madryt 2017

14.09.2017

Irygatory AQUAJET cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających Światowy Kongres Stomatologiczny (World Dental Congress FDI). Tegoroczne targi odbyły się w Madrycie w Hiszpanii w dniach od 29 sieprnia do 1 września. Stomatolodzy oraz specjaliści dentystyczni chwalili mocne i efektywne ciśnienie strumienia wody oraz pod dziąsłową (ortodontyczną) końcówkę do codziennego użytkowania. Wielu ekspertów doceniło irygator dedykowany dla dzieci. Szczególnie przypadła im do gustu unikalna kolorystyka, bardzo dobre parametry i promowanie zdrowego nawyku dbania o higienę jamy ustnej pośród najmłodszych.

Wystawa FDI 2017 oferowała mnogość wykładów, kursów i zajęć praktycznych, zachęcających dentystów i specjalistów z całego świata do uczestniczenia w nich. Goście naszego stoiska mieli możliwość zobaczenia animacji przedstawiającej właściwe użytkowanie irygatora oraz sprawdzenie jak silne posiada ciśnienie strumienia wody. Nasi obecni oraz przyszli partnerzy biznesowi otrzymali od nas porcelanowe ząbki oraz inne upominki z logo AQUAJET, przygotowane specjalnie na targi.

Główną perspektywą światowej wystawy jest możliwość porozmawiania z wieloma ekspertami z dziedziny ortodoncji, periodontologii i stomatologii ogólnej.

Serdecznie chcemy podziękować wszystkim naszym gościom za zainteresowanie, wiele ciepłych słów i za zaufanie, którym darzycie Państwo naszą firmę. Będziemy zaszczyceni jeżeli odwiedzą nas Państwo podczas kolejnych targów stomatologicznych.