AQUAJET na Dental World, 10-12 września, Budapeszt

12.09.2019

W dniach 10-12 września marka AQUAJET miała okazję gościć na stomatologicznych targach DENTAL WORLD, aby zaprezentować swoją ofertę irygatorów i akcesoriów przed międzynarodową publicznością.

Hala Hungexpo co roku gości tysiące osób chętnych zapoznać się z nowinkami w branży medycznej i dentystycznej. Odwiedzający mają możliwość wziąć udział w profesjonalnych wykładach i szkoleniach oraz nawiązać nowe międzynarodowe współprace.

Goście stoiska wystawienniczego AQUAJET tradycyjnie mieli okazję osobiście sprawdzić działanie naszych urządzeń, porozmawiać o różnicach między konkretnymi modelami oraz otrzymać katalogi i upominki. Spośród naszych produktów najczęstsze pochwały zebrały przenośny irygator LD-A3, który został wyposażony w system DAF, pozwalający na korzystanie z wbudowanego lub innego dowolnego pojemnika na wodę (np. szklanki), a także irygator LD-A8 – dziecięca wersja z bajkowym motywem zdobyła szczególną przychylność higienistów i stomatologów za wyjście naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych użytkowników.

Udział w targach i kontakt z naszymi partnerami i Gośćmi stoiska jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem - serdecznie dziękujemy za okazane zainteresowanie i mamy nadzieję – do zobaczenia za rok na kolejnej edycji Dental World!