AQUAJET jako wystawca na DENTAMED Wrocław (15-16.11.2019)

18.11.2019
AQUAJET jako wystawca na DENTAMED Wrocław (15-16.11.2019)

Marka AQUAJET nie zwalnia tempa! W minionym tygodniu nasi przedstawiciele wzięli udział w 18. już edycji Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED we Wrocławiu.

Wydarzenie to wyróżnia się nie tylko bogatą ofertą produktów i usług stomatologicznych, ale również szeroki program edukacyjny DENTAMED-edu, podczas którego przeprowadzone zostały kursy dla lekarzy, sesje szkoleniowe dla asystentek i higienistek stomatologicznych, a także liczne prezentacje i wykłady, dzięki czemu Targi DENTAMED są co roku idealną okazją do wymiany doświadczeń i podzielenia się wiedzą.

Przedstawiciele marki AQUAJET z dużą przyjemnością zaprezentowali wszystkim zainteresowanym Gościom naszego stoiska działanie irygatorów LD-A8 w wersji białej i żółtej oraz przenośnego modelu LD-A3 z systemem DAF.

Udział w wydarzeniu okazał się niezwykle owocny w nowe kontakty, ciekawe rozmowy i wymianę doświadczeń z użytkownikami naszych irygatorów. Marka AQUAJET otrzymała wiele pozytywnych ocen, za które serdecznie dziękujemy!