O nas

AQUAJET® to zarejestrowany znak handlowy Little Doctor International (S) Pte. Ltd.

Dzięki swojemu strategicznemu rozmieszczeniu i wieloletniemu doświadczeniu, Little Doctor International (S) Pte. Ltd nawiązała mocne stosunki produkcyjne i handlowe z wiodącymi producentami w Azji Południowo-Wschodniej. Dziś nasza firma oferuje szeroki asortyment produktów medycznych pod marką LITTLE DOCTOR w Europie Wschodniej, Rosji, Ukrainie, Kazachstanie, Białorusi, Uzbekistanie, Azerbejdżanie, Gruzji.

Większość produktów Little Doctor jest produkowanych przez spółkę zależną Little Doctor Electronic (Nantong) Co. z siedzibą w Chinach. Zgodność procesów produkcyjnych z międzynarodowymi i europejskimi standardami jest potwierdzona przez uznane organy certyfikacyjne. Większość produktów posiada certyfikat na zgodność z europejskimi, amerykańskimi i rosyjskimi standardami.

Little Doctor International (S) Pte. Ltd. jest wyłącznym dystrybutorem wyrobów medycznych marki Nissei produkcji Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd (Japonia).

Produkty te są sprzedawane przez sieć autoryzowanych dystrybutorów. Większość z nich działa na arenie międzynarodowej juz ponad 25 lat.